KLUBOVÉ SOUTĚŽE

O CO SE JEDNÁ?

Klubové soutěže jsou neoficiální závody, které pravidelně pořádáme pro začínající jezdce i koně. Dvojice má tak možnost okusit závodní atmosféru ještě před tím, než se na opravdové závody vydají. Na Klubovky k nám dojíždějí i soutěžící z okolních stájí.


Výsledky se vždy z každého kola zpracují v počítači a najdete je vždy na našem facebooku, instagramu a od příští série především zde, na nových webových stránkách.

Body se počítají jednoduše tak, že podle výsledkové listiny, kde jsou jezdci seřazeni postupně od nejlepšího výsledku, dostávají body podle počtu soutěžících. Např., pokud v soutěži startovalo celkem 10 jezdců, první umístěný získává 10 bodů, druhý 9, třetí 8,... a poslední 1 bod.

Soutěže jsou bodovány klasicky, jak jste zvyklí z běžných parkurů - tedy 4 trestné body za schozenou překážku, vyhnutí nebo uzavřený kruh. Pokud dvojice skok 3x zastaví, nebo jezdec spadne, dvojice není hodnocena, z tréninkových důvodů ale může parkur dokončit.


Běžně máme na programu 5 soutěží:

  1. Kavalety v klusu s vodičem
  2. Kavalety v klusu bez vodiče
  3. Kavalety ve cvalu
  4. Křížky
  5. Handicap (A - 60 cm; B - 80 cm; C - 100 cm)

Pokud jezdec strartoval v jedné soutěži vícekrát, ať už s jedním (např. handicap) nebo více koňmi, do celkového součtu se mu počítá vždy ten lepší výsledek.

Nakonec se všechny body ze všech kol série sečtou a prvních 10 dvojic z každé soutěže postupuje do FINÁLE.ČLÁNKY TÝKAJÍCÍ SE DERBY:

Fotografie v těchto albech jsou POUZE NEUPRAVENÉ NÁHLEDY!
Náhledy NESTAHOVAT ČI NĚJAK KOPÍROVAT NEBO SDÍLET!
Při zájmu o fotografie mě kontaktujte na instagramu (@tkacovaa_photo) nebo na e-mail (adelatkacovaa@seznam.cz)
Finální fotky budou bez vodoznaku v plném rozlišení.
Cena - 30Kč/ 1 fotografie
200Kč/ jeden start